خرید رنگ لبه چرم

خرید رنگ لبه چرم

خرید کالا

خرید کردن یک معامله دو طرفه است به این نحوه که فروشنده کالای خود را با ویژگی­هایش ارائه می­دهد در مقابل خریدار بنا به نیاز خود ویژگی­هایی را برای خرید کالا تعریف می­کند. خریدار با یافتن ویژگی­های مشترک بین کالای مدنظر خود و کالای ارائه شده توسط فروشنده، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می­کند. بسیاری از تولیدی­ها دارای مسئول خرید هستند. مسئول خرید وظیفه­ی خرید کالا متناسب با نیازهای سازنده را دارد. مسئول خرید یک کارگاه تولیدی چرم، قصد خرید رنگ لبه چرم را دارد. اما سوال اینجاست که رنگ لبه چرم باید چه ویژگی­هایی را دارا باشد تا نظر مسئول خرید را به خود جلب کند؟

ویژگی­های انتخاب یک رنگ لبه چرم مناسب

بهتر است رنگ لبه چرم انتخاب شده توسط سازنده­ی محصول هنری چرمی، محلول در آب باشد.

رنگ­های محلول در نفت تنها قابلیت انحلال و پاک شدن با نفت را دارند از این جهت نسبتا خطرات و مضرراتی را شامل می­شوند و به مرور آسیب­های فیزیکی از ناحیه ریه به استفاده­کننده وارد می­کنند. رنگ­های محلول در نفت پایه شیمیایی قوی­تری نسبت به رنگ­های محلول در آب را دارند. در مقابل رنگ­های محلول در نفت، رنگ­های محلول در آب هستند که بی­خطر و ایمن­ هستند و به دلیل انحلال با ماده­ی ارزان قیمتی چون آب، برای تولیدکننده بسیار به صرفه­ هستند. رنگ­های محلول در آب توانسته­اند توجه کثیری از تولیدکنندگان محصولات چرمی را به خود جلب کنند.

خرید رنگ لبه چرم

یکی دیگر از ویژگی­های مهم برای خرید رنگ لبه چرم داشتن قیمت مقرون به صرفه است.

پارچه­های چرمی به دلیل مراحل طولانی تولید و منابع تولید خاص، قیمت بالاتری نسبت به پارچه­های دیگر دارند. از این رو ساخت محصولات هنری با پارچه­های چرمی هزینه و دستمزد بیشتری را می­طلبد. تعداد مصرف­کنندگان و خریداران محصولات هنری چرمی در سراسر دنیا نسبت به محصولات مشابه آن، کم­تر است و سیاست تولیدکنندگان محصولات چرمی باید به نحوی باشد که علاوه بر حفظ مصرف­کنندگان همیشگی، بتوانند مصرف­کنندگان جدیدی را به بازار محصولات هنری چرمی خود جلب کنند. به همین دلیل الویت اول تولیدکنندگان محصولات چرمی، انتخاب مواد اولیه باکیفیت و با قیمت کاملا مناسب است تا محصول هنری چرمی خروجی با قیمتی متعارف ارائه شود.

انتخاب و خرید رنگ لبه چرم با برند معتبر و موجود در بازارهای داخلی

در بازارهای داخل کشور، به دلیل تحریم­ها، اجناس خارجی بسیار کمیاب یا نایاب هستند و اجناس ایرانی و چینی بسیار فراوان و در دسترس هستند. در این راستا تولیدکنندگان محصولات چرمی از بین این دو نوع محصول اعتماد بیشتری به محصولات ایرانی دارند و چون کارخانه و شرکت سازنده­ آن­ها در داخل کشور است به راحتی می­توان اصالت کالای ایرانی را تایید کرد؛ پس هیچ­گاه محصول تقلبی به دست مصرف­کننده نخواهد رسید. انتخاب محصول داخلی علاوه بر اصالت کالا یک امتیاز مثبت دیگر هم دارد.

این امتیاز مثبت عرضه­ی همیشگی محصولات ایرانی در بازار است و چون هزینه گمرکی شامل آن نمی­شود، قیمت خرید و فروش مناسبی دارند. برندهای ایرانی تحت لیسانس و فرمولاسیون کشورهای دیگر، نسبت به برندهای دیگر چندین گام جلوتر هستند و برای مصرف­کنندگان خود کیفیت بالاتری را ارائه می­کنند. تعداد کثیری از تولیدکنندگان محصولات چرمی، برندهای ایرانی تحت لیسانس را انتخاب می­کنند تا علاوه بر استفاده از یک برند معتبر ایرانی از کیفیت عالی برخوردار شوند.

انتخاب برندی که دارای تنوع رنگی بالا است.

بسیاری از سازندگان محصولات هنری چرمی، تمایل به استفاده از رنگ­های ترکیبی دارند. آیتم مهم این افراد برای انتخاب و خرید رنگ لبه چرم، تنوع بالا در طیف رنگی آن برند است تا پاسخ­گوی نیاز آن­ها باشد. طبیعتا استفاده از رنگ­های مختلف یک برند، به دلیل فرمولاسیون یکسان مشکلات کم­تری دارد در حالی که استفاده از برندهای مختلف مشکلات کثیری برای استفاده ­کننده ایجاد می­کند. رنگ­ها با برندهای مختلف به دلیل فرمولاسیون متفاوت رفتار متفاوتی دارند، مثلا میزان انحلال رنگ­ها با محلول جهت رقیق کردن رنگ­ها یا زمان خشک شدن رنگ­ها کاملا متفاوت است. بنابراین انتخاب یک برند با تنوع طیف رنگی بالا تمامی این مشکلات را به حداقل می­رساند. رنگ لبه چرم امید یکی از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد .

انتخاب و خرید رنگ لبه چرم با برندی که دارای قوطی­های رنگ با حجم­های مختلف است.

برخی از رنگ­ها کم­مصرف و برخی پرمصرف هستند و این امر برای استفاده­کننده بسیار اهمیت دارد. استفاده­کننده تمایل دارد رنگ­های کم­مصرف را با حجم­های کم خریداری کند تا در طول مصرف آن، رنگ­ها کیفیت خود را از دست ندهند و در مقابل تمایل دارد رنگ­های پرمصرف را با حجم بیشتر یا تعداد بیشتر خریداری کند تا قیمت آن­ها به صرفه باشد. از این جهت حجم قوطی­ها مهم و قابل بررسی است.

خرید رنگ لبه چرم

انتخاب رنگی که بی­بو یا دارای بوی کم­تری است.

رنگ­ها دارای بوهای خاصی هستند و استفاده­کنندگان ترجیح می­دهند از رنگ­هایی بدون بو یا با بوی کم­تر استفاده کنند تا شامه­ی بویایی سازنده را کم­تر مورد آزار قرار دهد و در زمان فروش محصولات چرمی به مشتری، بوی محصول چرمی و رنگ به­کار رفته در آن موجب زدگی مشتری نشود.

برند انتخاب شده جهت خرید رنگ لبه چرم بهتر است محلول پرداخت و محلول زیر رنگ را هم داشته باشد تا مسئول خرید بتواند تمامی محصولات مورد نیاز خود را از یک برند تهیه کند.

رنگ لبه چرم خریداری شده ویژگی پفکی داشته باشد، چون رنگ پفکی موجب ضخامت بخشیدن به لبه چرم می­شود که به محصول چرمی جلوه بیشتر می­دهد و آن را شکیل­تر می­کند.

انتخاب نهایی و خرید رنگ لبه چرم

قطعا در بازار کالایی که تمامی ویژگی­های مسئول خرید را شامل شود پیدا نمی­شود و از این جهت ترجیح مسئول خرید این است که کالایی را خریداری کند که حداکثر ویژگی­های ضروری را داشته باشد. در انتخاب و خرید رنگ لبه چرم ترجیح سازنده­ی محصولات چرمی این است که رنگ مورد نظر اکثر ویژگی­های انتخابی را داشته باشد و با دسترسی راحت خریداری شود. امروزه برای خریدهای متوالی نیازی به حضور فیزیکی در بازار نیست و بسیار راحت می­توان با استفاده از پشتیبانی شرکت­ها خرید کرد. امروزه پروسه­ی خرید و فروش به سختی و دشواری گذشته نیست و این امر در طول سالیان دچار تغییر شده و به آسانی قابل انجام است. شرکت­ها و کارخانه­های داخلی در بخش پشتیبانی بسیار قوی هستند و با مشتری مداری قوی، نیاز مشتری را برطرف می­کنند.

عضویت در خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبرنامه ما ثبت نام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با رنگ امید